Promente – Centrum Neurologii, Psychogeriatrii i Neuropsychologii w Bydgoszczy

Promente - psychiatria, neurologia i neuropsychologia
Promente – psychiatria, neurologia i neuropsychologia

Jeśli mają Państwo 60 lat lub więcej i doświadczają pogorszenia funkcji poznawczych, Promente – Centrum Neurologii, Psychogeriatrii i Neuropsychologii w Bydgoszczy przy ul. Teofila Lenartowicza 33-35 jest miejscem, w którym można uzyskać pomoc w zakresie poprawy funkcji poznawczych. Jako eksperci w dziedzinie neurologii, psychogeriatrii i neuropsychologii zapewniamy bydgoskim seniorom kompleksową opiekę i wsparcie oferując wysokiej jakości leczenie i opiekę.

Wizualizacja nowej recepcji Neurologii, Psychogeriatrii i Neuropsychologii Promente – Bydgoszcz, Teofila Lenartowicza 33-35

Badania kliniczne nad lekami w depresji lekoopornej, chorobie Alzheimera i ChAD

W Promente – Centrum Neurologii, Psychogeriatrii i Neuropsychologii w Bydgoszczy prowadzone są badania nad nowymi lekami, które być może będą stosowane w depresji lekoopornej, chorobie Alzheimera i chorobie afektywnej dwubiegunowej (ChAD).

Jeśli badane substancje okażą się skuteczne, to za jakiś czas pacjenci uzyskają dostęp do nowych terapii, które pomogą wielu osobom.

https://www.high-endrolex.com/25

Centrum zapewnia najnowocześniejsze metody leczenia i terapii

Badanie nad leczeniem choroby Alzheimera w Bydgoszczy
Badanie nad leczeniem choroby Alzheimera w Bydgoszczy

Dzięki zaawansowanym technikom i technologiom, zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Promente zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta. Promente współpracuje z Refizjo, ośrodkiem, w którym można skorzystać z rehabilitacji oraz specjalistycznych masaży w kameralnej atmosferze. Oferta obu ośrodków cały czas jest dostosowywana do potrzeb mieszkańców Bydgoszczy i regionu.

Leczenie seniorów – opieka geriatry. Promente stawia na kompleksowe leczenie pacjentów 60+

Opieka geriatryczna może być szczególnie skomplikowana i trudna ze względu na wyjątkowe potrzeby seniorów. Promente stara się zapewnić kompleksową opiekę osobom w wieku 60+. Specjaliści zajmujący się leczeniem seniorów w Promente uwzględnia szczególne potrzeby osób starszych, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zwracają także uwagę na ogólne samopoczucie jednostki. Zespół doświadczonych specjalistów rozumie, że każdy pacjent ma indywidualne potrzeby i stara się zapewnić leczenie dostosowane do priorytetów zdrowotnych danej osoby.

Badania prowadzone w Promente są szansą dla pacjentów dotkniętych chorobą Alzheimera

Centrum Neurologii, Psychogeriatrii i Neuropsychologii Promente, a dokładnie prowadzone w nim badania kliniczne są szansą dla pacjentów dotkniętych chorobą Alzheimera i depresją lekooporną. Poprzez swoje badania Promente umożliwia osobom cierpiącym na te schorzenia udział w innowacyjnych terapiach i leczeniu, które mogą potencjalnie poprawić jakość ich życia. Udział w badaniach jest ogromną szansą dla osób, które nie reagują na tradycyjne leczenie.

Nowatorskie badania nad leczeniem choroby Alzheimera w Bydgoszczy
Nowatorskie badania nad leczeniem choroby Alzheimera w Bydgoszczy

Obecnie w ośrodku prowadzone są badania dla osób z chorobą afektywną dwubiegunową, które doświadczają ciężkich epizodów depresji oraz osób zmagających się z depresją jednobiegunową lekooporną. Uczestnikami mogą być pacjenci z obecnym (pojedynczym lub nawracającym) umiarkowanym epizodem depresji lub epizodem ciężkiej depresji (pojedynczym lub nawracającym, bez objawów psychotycznych) w wieku ≥ 18 i ≤ 65 lat. A także osoby zmagające się z łagodnymi zaburzeniami poznawczymi o typie amnestycznym oraz osoby z chorobą Alzheimera we wczesnej fazie choroby.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w badaniach prosimy o kontakt z ośrodkiem.

Dodaj komentarz